Naklejki samoprzylepne - Druk Na Folii

Druk na folii samoprzylepnej w technologii offsetowej UV zapewnia wysokiej jakości i szczegółowe obrazy o żywych kolorach i ostrym tekście. Dzięki temu idealnie nadaje się do drukowania etykiet, naklejek i materiałów opakowaniowych. Wszechstronność: Druk offsetowy UV można stosować na szerokiej gamie folii samoprzylepnych, w tym na winylu, polipropylenie, poliestrze i innych. Oznacza to, że może być używany do różnych zastosowań, od etykietowania produktów po reklamę zewnętrzną.

W ofercie naszej drukarni znajdziecie Państwo materiały do różnorodnych zastosowań:

 • naklejki umieszczane na zewnątrz budynków, zadrukowywane odpowiednimi farbami zapobiegającymi szybkiemu odbarwianiu podczas ekspozycji na światło słoneczne,
 • naklejki do wielokrotnego przyklejania i odklejania bez straty jakości nadruku, jak i właściwości samoprzylepnych - typu F-stick
 • naklejki z różnorodnymi klejami:
  Duro (trwały klej ogólnego przeznaczenia)
  Non perm (lekko przylegające)
  Extra duro (do trudnych podłoży i niesprzyjających warunków)
  z klejami kanalikowymi, a także materiały bezklejowe na gładkie powierzchnie szklane.

Nasza drukarnia offsetowa oferuje 2 rodzaje produktów: naklejki TiStick – na materiale zawierającym w sobie przegrodę nieprzepuszczającą światła oraz naklejki na folii samoprzylepnej typu "clear".
Oba rodzaje proponowanych przez nas stickerów pozbawione są wad tradycyjnych naklejek dwuustronnych takich jak przebijanie nadruku drugiej strony oraz niski stopień bieli.

Trwałość
Atramenty UV są bardzo odporne na blaknięcie, zarysowania i ścieranie, co czyni je idealnymi do drukowania folii samoprzylepnych, które będą narażone na działanie trudnych warunków zewnętrznych, takich jak słońce i deszcz.

Elektrostatyka – jest przyjaznym dla środowiska materiałem / folia polipropylenowa -biodegradowalna/ stosowanym jako nośnik reklamy we wnętrzach budynków. Cechą szczególną jest brak kleju, który został zastąpiony ładunkami elektrostatycznymi dzieki którym samoczynnie aplikuje sie na takich powierzchniach jak: szkło, beton, drewno, plexi, ściany oraz metal. Naklejki elektrostatyczne są obcenie jenym z najchętniej wykorzystywanych materiałów służących jako nośnik reklamowy.