Druk ekologiczny UV waterless / bezwodny/

Druk ekologiczny UV waterless / bezwodny/

18 marzec 2021

DRUK WATERLESS  /bezwodny/ jak sama nazwa wskazuje, dzieki zastosowaniu nowatorskiej technologii i wykorzystaniu płyt silikonowych umozliwia druk offsetowy bez użycia środków zwilżających takich jak woda oraz IPA / alkohol izopropylowy/. Dzięki wykorzystaniu technologii UV- WATERLESS zapewniamy Państwu niespotykaną do tej pory jakość prac, idealne odwzorowanie i nasycenie kolorów w całym nakładzie, Niski przyrost punktu, więcej szczegółów co w połączeniu z naswietlaniem płyt w bardzo wyskokich rozdzielczościach umozliwia nam nanoszenie także mikrodruku.

DRUK WATERLESS umozliwia zadrukowywanie papierów i materiałów PVC oraz materiałów wrazliwych na ciepło nie dyedykowanych do zadruku w tradycyjnym offsecie z niezmiennie wysoką jakością.

Cenną zaletą technologii UV Waterless wykorzystywaną w firmie Torro jest dbałość o środowisko, wyeliminowanie alkoholu izopropylowego z procesu nawilżania, ograniczenie ilości szkodliwych związków przedostających się do atmosfery / VOC/ oraz oszczędność wody i makulatury. Firma Torro zrzeszona jest w międzynarodowej organizacji promującej druk ekologiczny co w połaczeniu z użyciem papierów certyfikowanych / FSC/ może Państwu zapewnić w pełni  profesjonalny druk ekologiczny